Schronisko w Łazach jest nieczynne do odwołania.

Schronisko w Łazach jest obiektem I kategorii noclegowej. Dysponuje 60 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 5, 6, 10 i 12 osobowych w bardzo przystępnych cenach. Węzły sanitarne z natryskami i ciepłą wodą znajdują się na korytarzach.

Schronisko jest czynne cały rok od 17:00 do 10:00, ale grupy zorganizowane mają - po wcześniejszym zgłoszeniu - możliwość wykupienia pobytu dziennego, jak i całodziennego wyżywienia.

W świetlicy schroniska dostępny jest bilard i telewizja satelitarna. Schronisko posiada kuchnię samoobsługową, ale w przypadku dłuższego pobytu - wycieczki szkolne - może zorganizować całodzienne wyżywienie.

Schronisko mieści się w typowym dworku polskim, otoczonym starym parkiem. Może zaoferować tanie noclegi zarówno dla osób indywidualnych w pokojach 2-osobowych, jak i dla grup zorganizowanych czy wycieczek szkolnych w pokojach wieloosobowych. Można również skorzystać ze znajdującego się obok schroniska pola namiotowego.

Do dyspozycji gości jest kuchnia samoobsługowa, przestronna świetlica z telewizją satelitarną i stołem bilardowym, wypożyczalnia rowerów, miejsce do rozpalania ognisk oraz boiska do piłki nożnej i siatkówki.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe PTSM w Łazach (podkrakowska gmina Jerzmanowice-Przeginia) jest znakomitą bazą noclegową do poznania uroków podkrakowskich dolinek jurajskich z charakterystycznymi ostańcami wapiennymi, grotami i jaskiniami, Ojcowskiego Parku Narodowego czy zwiedzania Krakowa.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com